Kondzio164 - 2008-05-23 21:01:43

Wykonuję misje na CSS(7 dni -_-)żaden team nie działa, więc wybieram Team 7.Gram, gram i nagle przeciwnik Kimimaro, Kyuubi, Tayuya..mówie już przegrałem.Miałem nacisnąć "Surrender", ale tego nie zrobiłem...Po 10-15 minutach wygrałem :o...A ja "lol".Uświadomiłem sobie, że ten team jest bardzo dobry :).

belialmistrz - 2008-05-23 22:22:15

Ten team jest najlepszy (jeśli chodzi o teamy z anime np team 8), jego czasy świetności jednak minoł wtedy gdy zmniejszyli redukcje. Nie wiem czy wiesz ale kiedyś każdy w team'ie 7 miał redukcje 50% wtedy to dopiero się fajnie grało. streaki + 10 były często; ale to już było i nie wróci więcej.

Wiedzmak - 2008-05-24 00:46:44

prawda jest taka,że team7 jest teraz potężniejszy niż kiedykolwiek. Przede wszystkim dzięki właśnie zmianom, jest bardziej wszechstronny. Ten team przeżywa drugą młodość.

skwara12 - 2008-05-24 09:50:54

szczegulnie caly team np. sakura ma leczenie tylko 20 ale leczy caly team wlacznie ze soba naruto z klonami wlaczonymi za kazdy  atak na naruto podnosi 20 zycia wiecej a sasuke 40 chidori troche glupie ale na postaci placzony sharingan 50% czyli chidori=60 lion combo=45

ichimaru0 - 2008-05-27 22:33:01

Połowe życia na nowym ladderze spędziłem bawiąc się z Teamem 7. Prawdą jest iż nim można nabić 666 streaka, prawdą jest że czasem nie idzie nim przegrać... Jednakże jeżeli przeciwnik używa drainerów i stunnerów nasi bohaterowie stają się mniej efektowni ze względu na ograniczone pole manewrów. ;p